obrazek-kontakt obrazek-kontakt obrazek-kontakt

Servis notebooků

Aktuality

Servis notebooků, výpočetní techniky a elektroniky

Máte nefunkční notebook a nevíte co s ním? Přijďte s ním k nám - provádíme opravy všech typů notebooků.
V případě, že notebook nepůjde opravit, můžeme ho od vás vykoupit. Kromě notebooků opravujeme
i LCD televizory, monitory a další výpočetní techniku. Na všechny opravy samozřejmě
poskytujeme záruku a některé děláme i na počkání.

Nabízíme

Máte nefunkční notebook a nevíte co s ním? Přijďte s ním k nám – provádíme opravy všech typů notebooků. V případě, že notebook nepůjde opravit, můžeme ho od vás vykoupit. Kromě notebooků opravujeme i LCD televizory, monitory a další výpočetní techniku. Na všechny opravy samozřejmě poskytujeme záruku a některé děláme i na počkání.

Moderní technologie

Na našem pracovišti máme k dispozici nejmodernější techniku – používáme speciální stanici pro opravy BGA, která patří mezi nejlepší ve své kategorii, dále pak opravárenské pracoviště od firmy PDR, pájecí stanici a špičkové měřící přístroje.

Nízké ceny

Na rozdíl od jiných servisů veškeré opravy provádíme na součástkové úrovni. Co to znamená? Zatímco jiné servisy rovnou mění základní desku, která bývá dražší, my se snažíme vyměnit přímo vadnou součástku a díky tomu je pak oprava mnohem levnější. Za nízké ceny měníme i LCD panely pro notebooky. Diagnostiku závad děláme zcela zdarma a opravy provádíme až po odsouhlasení ceny zákazníkem.

Mnohaleté zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti s opravou notebooků mnoha různých typů i značek – Acer, Dell, HP, Asus a dalších. Dokážeme opravit i závady, se kterými si v jiných servisech neporadí.

Výkup notebooků

Vykupujeme nefunkční a poškozené notebooky, které už se nevyplatí opravit, dále LCD monitory, LCD televize, výpočetní a mobilní techniku, mikroelektroniku atd.

Náhradní díly

Na našem skladě máme širokou škálu nových i náhradních dílů pro všechny typy notebooků – kromě toho provozujeme i vlastní e-shop s náhradními díly. Vybrat si v něm můžete i nové nebo použité LCD panely za nízké ceny.

Naše pobočka

Adresa naší firmy je přímo při hlavní silnici procházející Přeloučí, ulice Pražská 727 naproti hospodě Bowling Jamaica. V případě domluvy je možnost návštěvy i mimo běžnou otevírací dobu.